Wynik gry Palmeiras przeciwko Fortaleza

Podsumowanie meczu

W ostatniej konfrontacji między Palmeiras i Fortaleza, ważną dla mistrzostw brazylijskich, Palmeiras zwyciężył z wynikiem 2-0.

Cele meczu

Pierwszy bramek meczu strzelił Luiz Adriano, 15 minut do pierwszej połowy. Drugi gol strzelił Raphael Veiga, 30 minut do drugiej połowy.

Najważniejszym punktem meczu był napastnik Luiz Adriano, autor Pierwszego Golę Palmeiras i który miał świetny występ w trakcie gry.

Opinie fanów

• „To było wielkie zwycięstwo Palmeiras, pokazujące siłę drużyny i jakość graczy.”
  • „Luiz Adriano to nazwa gry, decydująca dla zwycięstwa Verdona.”
  • „Palmeiras zdominował mecz i zasługiwał na odejście z trzema punktami.”
  • Następna gra

Następny mecz Palmeiras będzie przeciwko Flamengo w Maracanã, na mistrzostwach brazylijskich. Będzie to konfrontacja, jaką czekają fani obu drużyn.

Curiosities

Czy wiesz, że Palmeiras jest obecnym mistrzem Copa Libertadores de America? Zespół zdobył tytuł w 2020 roku po genialnej kampanii.