Który wygrał grę między Brazylią a Chorwacją

<

h1> Kto wygrał grę między Brazylią a Chorwacją?

W dniu 3 czerwca 2018 r. Brazylia i Chorwacja zmierzyły się ze sobą w przyjaznym przygotowaniu do Pucharu Świata. Gra odbyła się na stadionie Anfield w Liverpoolu w Anglii.

Gra

Gra była dość kwestionowana, a obie drużyny szukają zwycięstwa. Chorwacja otworzyła punktację z pięknym golem od około 15 minut do pierwszej połowy. Brazylia zareagowała i remisowała z bramką Neymara w 29 minutach.

W drugiej połowie dwie drużyny miały szansę strzelić gola, ale wynik pozostał remisowy do końca regularnego czasu.

rozszerzenie

Z remisem w normalnym czasie gra trafiła do rozszerzenia. Obie drużyny nadal szukały celu zwycięstwa, ale obrona została wyróżniona, a wynik pozostał niezmieniony.

kara strzelana

Wraz z utrzymaniem losowania decyzja trafiła do strzelaniny karnej. Brazylia przekształciła wszystkie swoje opłaty, podkreślając Neymara, Coutinho i Marcelo. Już Chorwacja zmarnowała opłatę, która gwarantowała zwycięstwo brazylijskie o 4 do 3 w karach.

wynik końcowy

Dlatego Brazylia wygrała mecz z Chorwacją na karach, po remisie 1-1 w normalnym czasie i przedłużeniu.

Ten przyjazny służył jako przygotowanie do Pucharu Świata, które odbędzie się kilka dni później. Brazylia dotarła do ćwierćfinałów, podczas gdy Chorwacja poszła do finału, będąc drugim turniejem.

Mam nadzieję, że podobało Ci się wiedza więcej o tej grze między Brazylią a Chorwacją. Bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej wiadomości i informacji o piłce nożnej!